Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niszowe przeglądarki www z otwartymi źródłami
02.08.2017, 21:07
RE: Niszowe przeglądarki www z otwartymi źródłami
Brave, jedna z lepszych przegladarek z jakich korzystałem do tej pory a poza tym znacząco przyspiesza ładowanie stron co inne przegladarki słabo wypadają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01.10.2017, 7:45
Czyżby nikt nie wspomniał o starym dobrym SeaMonkey?! toż to aktualnie najlepsza alternatywa dla Firefox - obsługuje najwięcej dodatków spośród innych przeglądarek, przy pomocy tego artykułu: https://wiki.archlinux.org/index.php/Firefox/Privacy odkryłem że ma domyślnie wyłączoną telemetrię i waży tylko jakieś 30 MB max.
26.01.2018, 17:03
(02.08.2017 21:07)NTR23 napisał(a):  Brave, jedna z lepszych przegladarek z jakich korzystałem do tej pory a poza tym znacząco przyspiesza ładowanie stron co inne przegladarki słabo wypadają.
Też używam i mam zastrzeżenia:
Niemal zamknięte dodatki (tzn. nie każdy może sobie je pisać).
Wiesza się przy dużej ilości otwartych kart.
Automatyczny upgrade domyślnie włączony, może załadować coś niechcianego, gdy służby nacisną autorów.
Do darknetu nie polecam.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

27.01.2018, 23:47
lynx, links, elinks nie wystarczy?
02.02.2018, 18:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2018 18:39 przez kompowiec2.)
ta, chyba do ściągania sterowników. Dzisiaj strony są naszpikowane JSem i innym gównem to nie dziala na wiekszosci stron. Żeby mieć w konsoli większość popularnych usług to trzeba mieć odpowiednie klienty do tych usług np. mps-youtube, osyster (twitter) i tak dalej.

Ze swoje strony bym polecał SeaMonkey. Ma domyślne wyłączone wszystkie telemetrie i inne duperele. A tak po za tym cóż więcej powiedzieć, znany stary projekt
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości