Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie można założyć maila wszędzie niezbędne są skrypty java
26.02.2018, 17:01
Nie można założyć maila wszędzie niezbędne są skrypty java
Jeszcze nie znalazłam miejsca gdzie migłabym w clearnecie założyć email nie uruchamiając Java. Bo jak się włączy java to jest wysyłanie danych o komputerze co oznacza już brak prywatności?

Oczywiście z przeglądarki TOR

Całuję!Smile
http://kryptoanarchizm.libertarianizm.ne.../heart.gif
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01.03.2018, 3:50
RE: Nie można założyć maila wszędzie niezbędne są skrypty java
Jak nie zamierzasz wysadzać urzędów, lub robić podobnych rzeczy, to włącz JavaScript na tej stronie.
W pełni bezpiecznym rozwiązaniem jest Whonix.
Potem Tails.
Możesz też użyć na Windows Advanced OR i odpalić osobną przeglądarkę w sandboxie. Jeśli jest skonfigurowana pod Advanced OR, to według mnie jest to równie bezpieczne jak Tails.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

07.03.2018, 8:50
RE: Nie można założyć maila wszędzie niezbędne są skrypty java
(01.03.2018 3:50)kr2y510 napisał(a):  Jak nie zamierzasz wysadzać urzędów, lub robić podobnych rzeczy, to włącz JavaScript na tej stronie.
W pełni bezpiecznym rozwiązaniem jest Whonix.
Potem Tails.
Możesz też użyć na Windows Advanced OR i odpalić osobną przeglądarkę w sandboxie. Jeśli jest skonfigurowana pod Advanced OR, to według mnie jest to równie bezpieczne jak Tails.

Nieee no moja zabawa w prywatnosc to na prawde zabawa. Nie zrobilam i nie zrobie niczego nielegalnego, zabronionego, nieetycznego czy dla drugiego czlowieka przykrego. Nawet kiedy to pisze to mam pustke w glowie co niby to by moglobyc. No poza wysadzaniem pocztySmile.

Zerknelam na to whonic i na podstronie pobierz pojawia sie pierwszy problem. Do wyboru sa:
Windows
Linux
osx
OS X
Qubes
A czym jest Tails?

Wracajac do java. To mnie wprowadziles w zaklopotanie. Skrypty powoduja wysylanie gdzies tam informacji o moim komputerze. Co za roznica jakie mam zamiary? Jestem zaklopotana.

Znalazlam cos takiego:"The zero-day vulnerability allowed as-yet-unknown interlopers to use a malicious piece of JavaScript to collect crucial identifying information on computers visiting some websites using The Onion Router (TOR) network".

Ja nie wchodze na te strony onion bo boje sie tego: "co sie zobaczy to nie nie odzobaczy". Surfuje sobie tylko po clearnecie. Z tego cytatu wyzej wynika ze java wysyla tylko ze stron onion???

Cudownego dnia!Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości