Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to jest z tym namierzaniem?
08.05.2017, 6:06
Jak to jest z tym namierzaniem?
1.Czy można namierzyć telefon wstecz z dokładnością do kilkunastu metrów czy wtedy można określić tylko obszar w okół jednego bts'a?
2.Czy namierzanie np. z 3 btsów odbywa sie z nadajników jednego operatora czy różnych?
3.Czy można łatwo powiązać telefon "anonimowy" z "prywatnym" jeśli są w pobliżu, nawet jeśli są innych operatorów? (oddzielne telefony i karty)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11.05.2017, 0:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2017 0:28 przez kr2y510.)
RE: Jak to jest z tym namierzaniem?
Ad 1.) Samo lokalizowanie - nie zawsze. Na niektórych obszarach to nie działa dokładnie, jak telefon widzi jedynie jedną lub dwie stacje bazowe, to też nie działa.
Lokalizowanie wstecz - nie wiem, bo nie wiem jakie dokładnie logi oni trzymają. Ale przypuszczam że jest możliwe. Natomiast lokalizowanie wstecz do jednego BTS-a jest bezproblemowe. Wystarczy poczytać o lokalizowaniu przestępców w różnych sprawach karnych.
Ad 2.) Nie wiem.
Ad 3.) Kwestia czasu. Jak będą razem dostatecznie długo, to jak zajdzie potrzeba będą powiązane.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości