Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania na temat prywatnossci w sieci na temat różnych programów i systemu win10? ?
02.11.2016, 19:40
Pytania na temat prywatnossci w sieci na temat różnych programów i systemu win10? ?
Zakładam nowy post na temat anonimowości w sieci i prywatności i jestem ciekawy różnych programów bo jest sporo a szukałem w googlach i też na innych forum i tak właściwie nie dostałem odpowiedzi.Bo posiadam windows10 i ukryłem się w sieci lokalnej i też mam zainstalowany DoNotSpy10 i wyłączyłem dużo funkcji w systemie żeby nie być szpiegowany i w tym programie.I posiadam router TP-LINK WR740N i nie wiem jak wejść w ustawienia tego routera bez resetowania , próbowałem i przez tablet różnymi programami i przez BacBox i mam zablokowany jakiś port80.
I teraz zmierzam do pytania które mnie interesuje jaką najlepiej anonimową przeglądarkę portable najlepiej beż żadnych ustawień .I też czytałem w necie i tu na forum o różnych programach do anonimowości i prywatności w sieci i o VPN bo darmowe programy odpadają a płatne gdzie można przetestować przez 24 godzinny i też takie vpn które nie zapisują logów chyba nie ma w necie.I czy programy takie IprediaOs, Subgraph, Tails, Whonix, JAP, Qubes są skuteczne w wirtualnej maszynie bo czytałem że nie są skuteczne że jest do namierzenia.I w tej chwili korzystam z programu Advor i przeglądarki Palemoon i jak najlepiej ustawić advor żeby mieć prywatność w sieci , bor torbrowser czy vidalia i proxy są nie skuteczne czytałem w necie.I przepraszam jak coś źle napisałem i nie chce nic złego czynić korzystając z tych programów .I jak jakieś zdanie źle sformułowałem to przepraszam .Proszę o szczegółowe informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02.11.2016, 21:34
RE: Pytania na temat prywatnossci w sieci na temat różnych programów i systemu win10?
(02.11.2016 19:40)sxer napisał(a):  Bo posiadam windows10 i ukryłem się w sieci lokalnej i też mam zainstalowany DoNotSpy10 i wyłączyłem dużo funkcji w systemie żeby nie być szpiegowany i w tym programie.
Na tym forum nie ma wsparcia dla jebanego gówna jakim jest Windows 10.
Można podnieść bezpieczeństwo i prywatność, ale nie da się jej zapewnić. Przynajmniej na dziś dzień.

(02.11.2016 19:40)sxer napisał(a):  I posiadam router TP-LINK WR740N i nie wiem jak wejść w ustawienia tego routera bez resetowania , próbowałem i przez tablet różnymi programami i przez BacBox i mam zablokowany jakiś port80.
No to go kurwa zresetuj debilu jeden i wejdź na hasło domyślne (user:admin;password:admin), to wtedy będziesz mógł wejść.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości