Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozostać anonimowym przy korzystaniu z allegro
10.11.2016, 13:45
RE: Jak pozostać anonimowym przy korzystaniu z allegro
(04.08.2016 13:53)NTR23 napisał(a):  Co do kwestii anonimowości to moje połączenie będzie wygladało nastepująco. Antena kierunkowa wycelowana w najdalszy nadajnik GSM, modem USB podłączony do routera z zainstalowanym openWRT . Jeśli chodzi o VPN to zależy mi abym miał IP Polskie na wyjściu, czyli mam rozumieć żę 1 VPN to z jakiegoś egzotycznego kraju a 2 VPN u dostawcy z Polski ?
Niektórzy dostawcy oferują kaskadowe VPN, płatność bitcoinami i mają m.in. polskie IP. Polecam skorzystać z listy:

https://thatoneprivacysite.net/

Uwaga jednak na oszustów. Bywa, że ktoś się chwali niebotyczną ilością lokalizacji, zwłaszcze egzotycznych, a serwery naprawdę stoją w Stanach. Polecam zasięgnąć jeszcze dodatkowej opinii przed zakupem.

Router sprzętowy nie jest konieczny, choć to dobre rozwiązanie. Np. w Qubes OS można skutecznie przekierować cały ruch z wirtualnej maszyny na VPN:

https://www.qubes-os.org/doc/vpn/

A jak anonimowo kupować?

Płacimy bitcoinami z inpay (uwaga! mogą być problemy z javascript pod tor browser!) i wybieramy paczkomat jako adres dostawy, podając zmyślone imię i nazwisko (nasz pseudonim), i przypadkowy adres z okolicy. Zalecam tak robić za każdym razem, niezależnie od okoliczności. Wielu sprzedawców i pośredników używa np. kont gmail, a co oznacze, że metadane naszej transakcji trafią do baz agencji rządowych je skanujących.

Adres e-mail potrzebny na dokonanie takiej transakcji możemy założyć sobie za każdym razem inny, na jakiejś interii czy czymś podobnym. I więcej się tam nie logować. Nawet działającego numeru telefonu nie potrzeba. Kod do otwarcia skrzynki w paczkomacie oprócz smsa przychodzi właśnie na e-mail.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Jak pozostać anonimowym przy korzystaniu z allegro - SharedAccount - 10.11.2016 13:45

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości