Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prepaid po 1 stycznia 2017. Jak?
13.07.2016, 15:03
RE: Prepaid po 1 stycznia 2017. Jak?
(21.06.2016 20:09)abrakadabra napisał(a):  Sprawdziłem w biorze obsługi kliienta NJU mobail po rozmowie z konsultantem karta zareiestrowana bez podpisu OK - przez strone w internecie.(dane nie musza byc twoie) podaiesz imię i nazwisko oraz PESEL , seria i numer dokumentu .Nie składasz wlasnoręcznego podpisu i nie pokazujesz kim jestes.

Nadal to działa?
Chciałbym kupić nową kartę u dowolnego operatora i ją zarejestrować bez pokazywania dokumentów tożsamości, najlepiej przez internet / telefon.
Gdzie można wygenerować poprawny numer PESEL i serię / numer dowodu fikcyjnej osoby?
Czy są już ogłoszenia typu "sprzedam zarejestrowaną na siebie kartę pre-paid"? To zresztą jest legalne. Możesz kupić, zarejestrować na siebie kartę pre-paid a następnie ją odsprzedać.
Pomagajmy sobie!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17.07.2016, 10:59
Ze zdobyciem czyjegoś skanu dowodu wraz z wzorem podpisu nie ma problemu.
Przykład: Wystarczy podczas wyborów lub referendów podejść z ukrytą kamerą (dziś to są śmieszne koszta) do stolika jakiejś partii politycznej i pomóc jej zbierać podpisy. Najlepiej do Razem, Nowoczesnej czy ruchu Palikota, bo tam "młodzieżówka" ma na ogół problemy ze wzrokiem i nie tylko. Można też pomóc tym młodzieżowym staruszkom - Niech Pan/Pani poda dowód ja wypełnię tabelki, a Pan/Pani się tylko podpisze. Oczywiście najlepiej będzie jak ustawimy własny punkt zbierania podpisów we wcześniej odpowiednio uzbrojonym namiocie. Tongue

Oczywiście powyższe działanie jest nielegalne, a ja do niego nikogo nie namawiam i nie zachęcam!

Podałem taką możliwość jedynie po to, by pokazać jak łatwo wejść w posiadanie czyichś danych potrzebnych do anonimowej rejestracji karty SIM.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
18.07.2016, 23:03
Pewnie w punktach sprzedaży i tak trzeba będzie się zweryfikować bezpośrednio dowodem osobistym, więc faktycznie raczej pozostają tylko lewe dojścia albo operatorzy zaganiczni.

Po drugie taką kartą zarejestrowaną na czyjeś dane też zbyt długo nie można by się posługiwać, więc jest to rozwiązanie raczej tylko tymczasowe i wiąże się z częstą wymianą kart sim która i tak nie daje pełnej anonimowości.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości