Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mozilla żąda od FBI ujawnienia luki w Firefoxie. FBI odmawia
16.05.2016, 23:36
Mozilla żąda od FBI ujawnienia luki w Firefoxie. FBI odmawia
Confused
http://www.purepc.pl/inne/mozilla_zada_o...bi_odmawia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17.05.2016, 0:55
RE: Mozilla żąda od FBI ujawnienia luki w Firefoxie. FBI odmawia
IMO defame.
To znaczy pały z FBI mogą mieć jakieś luki które działają, ale przy włączonych takich, a takich wtyczkach lub włączonym JavaScript-cie i czymś jeszcze. To "ale" jest ważne. Grasując po stronach ciemnej mocy w sieci Tor, należy wyłączyć JavaScript i zachować więcej ostrożności.

Dlatego też tu na forum jest wątek o innych (w większości niszowych) przeglądarkach. Na takich nawet pewniackie exploity nie zadziałają zgodnie z oczekiwaniem. Co więcej, ja osobiście odradzam używanie do anonimowości przeglądarek chromepochodnych. Dawno temu zerknąłem na kod odpowiedzialny za kierowanie ruchem na proxy i uznałem - "spierdalać z tym gównem". Być może dziś jest inaczej, ale ja nadal uważam, że chromepochodne przeglądarki należy olać podczas korzystania z Tora.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości