Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ukryte serwisy
21.04.2016, 15:24
ukryte serwisy
Witam
Pytanie dotyczy "hidden serwise" w apk orbot.
Czy ktoś uruchaniał hidden serwis na smartfona?
Jeśli tak proszę o opis czynności które trzeba wykonać do uruchoniania hidden serwis ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25.04.2016, 2:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.04.2016 2:23 przez kr2y510.)
RE: ukryte serwisy
Są problemy. U mnie też nie działają z poziomu menu (Orbot 15.0.1 RC3). Jedyne wyjście to ręczna edycja torrc i wpisane kluczy metodą NA CHAMA. Problemem jest to, że z poziomu menu dostęp do generowania kluczy i niektórych funkcji wymagających edycji pliku torrc jest teoretyczny.
Najlepiej to zrobić na gołym (dziewiczym) kliencie Tor odpalonym na PC, po czym przenieść pliki we właściwe miejsca (ja tak zrobiłem i działa). Przy czym uwaga! Należy plik torrc ręcznie wyedytować do własnych potrzeb (właściwe adresy portów oraz linijki wskazujące umieszczenie plików). Można pobrać plik torrc z Androida i porównać. No i pamiętamy o restarcie, bo bez restartu zarówno Tor jak i Orbot nie widzą zmian.

Podobno niektórym na niektórych Androidach wszystko działa.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości