Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie ma nic za darmo - zawsze jest ktoś kto za to płaci
16.01.2016, 2:24
[split] VPN w pilnych potrzebach (nowa ustawa od lutego)
A mnie by interesowały jakieś darmowe vpn oprócz vpgate?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19.01.2016, 23:33
Szukam darmowych vpn i skutecznych?Czy ktoś mi pomoże w tej sprawie
Szukam darmowych vpn i skutecznych.Bo ma w lutym wejść ustawa o policji w internecie i szukam jakiego naprawdę porządnego vpn który nie będzie mnie rozłączał .Proszę o pomoc.
21.01.2016, 15:32
Nie ma nic za darmo - zawsze jest ktoś kto za to płaci
I jak zrobić żeby za darmo korzystać openvpn.Bo zrobiłem tak jak na filmiku youtube , otworzyłem przeglądarkę internet explorer i wpisałem http://ftp.vpnonline.pl.I pobrałem różne adresy ip z różnych państw i dałem to do folderu config i tak samo nie dało rady się połączyć.Proszę o pomoc.Może trzeba jakoś inaczej to zrobić
30.01.2016, 4:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2016 4:03 przez kr2y510.)
RE: Nie ma nic za darmo - zawsze jest ktoś kto za to płaci
Nie ma darmowych VPN.
Albo ktoś daje za darmo w ramach testowania, by lepiej sprzedać swą usługę, albo chce by inni testowali jego konfigurację, albo śledzi użytkowników, albo zaraża ich komputery, albo funduje VPN wybranym, by ci realizowali jego cele (np. reklamowali usługę lub realizowali jakieś cele polityczne).
Jak Cię stać na abonament za internet, to i stać Cię na przyzwoity VPN.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości