Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
proxy na wyjściu z sieci Tor [TAILS]
12.08.2015, 5:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2015 5:34 przez kr2y510.)
RE: foxyproxy
Korzystaj podobnie jak to opisałem w wątku "Łańcuch Proxy za wyjściem z sieci Tor - hakowanie dla żółtodziobów".
Zasada jest taka, że pierwszym proxy proxychains jest adres 127.0.0.1 i port Socks Tor, a kolejnym jest dowolne wybrane proxy z clearnetu. Firefoksa należy przekierować na proxychains.

ps.
Zmieniłem tytuł wątku.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12.08.2015, 20:21
RE: foxyproxy
(12.08.2015 5:28)kr2y510 napisał(a):  Korzystaj podobnie jak to opisałem w wątku "Łańcuch Proxy za wyjściem z sieci Tor - hakowanie dla żółtodziobów".
Zasada jest taka, że pierwszym proxy proxychains jest adres 127.0.0.1 i port Socks Tor, a kolejnym jest dowolne wybrane proxy z clearnetu. Firefoksa należy przekierować na proxychains.

ps.
Zmieniłem tytuł wątku.

Ja to oczywiscie rozumiem. Poprostu nie mam doswiadczenia z tego typu systemem i zwyczajnie nie wiem jak uruchomic proxychains po jego instalacji? Zazwyczaj siedze na jeden z dystrybucji ubuntowej i tam wszystko co zainstaluje mam w "menu start" tutaj nie mam takiego komfortu i nie wiem jak uruchomix proxychains? Wpisujac w konsoli proxychains rowniez nie startuje mi program? Chyba ze ten nie ma nakadki graficznej i trzeba robic wszystko w konsoli? Jesli tak to rowniez prosze o pomoc. Jesli nie to prosba jak uruchomic proxychains i mysle ze sobie poradze, jesli nie to napisze z czym mam problem.
17.08.2015, 1:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2015 1:31 przez kr2y510.)
RE: proxy na wyjściu z sieci Tor [TAILS]
Nie ma wyjścia, trzeba przeczytać man-a. Wink
Łańcuch proxy należy wpisać w pliku proxychains.conf
Opis użycia (w tym z siecią Tor) jest tu: http://proxychains.sourceforge.net/howto.html
Problem z proxychains jest taki, że ta cholera sama uruchamia proxowany program i wymusza jego użycie przez proxy. Więc lepiej w Firefoksie nie ustawiać żadnego proxy (zostawić wszystko czyste).

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

26.08.2015, 13:19
(17.08.2015 1:24)kr2y510 napisał(a):  Nie ma wyjścia, trzeba przeczytać man-a. Wink
Łańcuch proxy należy wpisać w pliku proxychains.conf
Opis użycia (w tym z siecią Tor) jest tu: http://proxychains.sourceforge.net/howto.html
Problem z proxychains jest taki, że ta cholera sama uruchamia proxowany program i wymusza jego użycie przez proxy. Więc lepiej w Firefoksie nie ustawiać żadnego proxy (zostawić wszystko czyste).

Przyznaje bez bicia, ze niestety ale za przeproszeniem gowno z tego rozumiem. Poruszam sie w tym wszystkim po omacku jak niewidomy. Kr2y510 moglbys napisac w sposob gimboprzyjazny co wpisac w konsoli itd aby to mialo rece i nogi? I jak pozniej sprawdzic czy moje polaczenie jest dobrze skonfigurowane? Niestety szkolnictwo w pl na poziomie gimbazy nie nauczylo mnie ogarnac proxy ;/ Za to moge opisac budowe pantofelka jakby ktos byl chetny.
09.09.2015, 17:26
refresh.
W dalszym ciagu bardzo prosze o pomoc w temacie. Wiem, ze wiekszosc z Was pomysli ze czekam az ktos mi poda rozwiazanie na tacy ale naprawde nie potrafie sobie sam z tym poradzic. A jak widzicie dalej jestem zainteresowany tematem.
14.09.2015, 15:17
Wybaczcie, ze bede Was meczyl ale bardzo zalezy mi na odpowiedzi. Jest to dla mnie bardzo bardzo wazne.
17.09.2015, 1:01
W tej chwili nie mam możliwości tego zrobić, bo raz - nie mam czasu, a dwa - nie mam teraz pod ręką architektury x86.
W październiku wprowadzę dział "Bounties" gdzie będzie można zamawiać tutki za Bitcoin. Nie będę pobierał prowizji, a jedynie merytorycznie sprawdzał tutki.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości