Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukryta kamera na baterie
17.08.2013, 19:15
Ukryta kamera na baterie
Potrzebuję dowodu na kogoś. Nie miałem do tej pory do czynienia z urządzeniami nagrywającymi. Czy można kupić jakąś kamerę tanio (do kilku stów), żeby można było to zostawić ukryte na co najmniej 6 godzin? Nie musi nagrywać non stop, chodzi mi tylko o kilka minut nagrania, bo pomieszczenie jest najczęściej puste i ciemne, najlepiej by był jakiś detektor (ruchu, światła czy dźwięku) albo zdalny włącznik. Zasilania tam nie ma, ale od biedy zadowoliłaby mnie możliwość podłączenia do jakiegoś mocniejszego akumulatora, jeśli da się go ukryć. Jakość nagrania taka, by dało się rozpoznać osobę nagraną z bliska, czyli może być słaba.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27.11.2013, 13:06
RE: Ukryta kamera na baterie
W internecie znajdziesz sporo kamer "szpiegowskich". Wiele z nich ma czujnik ruchu, część mozliwość zasilania z gniazdka lub zewnętrznej baterii. Są tez takie z transmisją WIFI. Musisz tylko pamiętać, że tego typu sprzęt, ze względu na małe rozmiary, dobrze nagrywa TYLKO przy w miare dobrym oświetleniu.
Jeżeli nie musi być to coś mikroskopijnych rozmiarów to pożycz od kogoś zwykłego handycama. Owiń go czarną folia i taśmą, połóż tak, żeby nie rzucał się w oczy i podepnij do gniazdka. Jeżeli ustawisz najniższą jakość-czyli całkiem dobra jak na Twoje potrzeby-to karty powinno starczyć na 6 godzin.
Moja półprofesjonalna kamera nagrywa w fullHD 1,5 h na karcie 16GB
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości