Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poziomy Ukrytej sieci |*.Humor.*|
13.01.2015, 14:17
4 poziom internetu - Deep Web
Witam.
Powiem krótko i na temat. Jak wiemy internet ma poziomy. Dzięki sieci Tor można bardzo łatwo przejść do 3 poziomu i podobno do 4. W sieci natknąłem się na stwierdzenie, że przejście do 4 i 5 poziomu wiąże się ze zdjęciem powłoki systemu. Gdzie indziej powiedziano mi, że sam Tor pozwala na przejście do 4 poziomu. Zauważyłem, że dysponujecie tutaj dużą wiedzą na ten temat więc zwracam się do Waz z pytaniem. Jak wejść do 4 i ew. 5 poziomu internetu. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13.01.2015, 22:22
RE: 4 poziom internetu - Deep Web
(13.01.2015 14:17)Roti napisał(a):  Powiem krótko i na temat. Jak wiemy internet ma poziomy.
Jak wiemy?
Ja o tym nic nie wiem.

(13.01.2015 14:17)Roti napisał(a):  Dzięki sieci Tor można bardzo łatwo przejść do 3 poziomu i podobno do 4. W sieci natknąłem się na stwierdzenie, że przejście do 4 i 5 poziomu wiąże się ze zdjęciem powłoki systemu. Gdzie indziej powiedziano mi, że sam Tor pozwala na przejście do 4 poziomu. Zauważyłem, że dysponujecie tutaj dużą wiedzą na ten temat więc zwracam się do Waz z pytaniem. Jak wejść do 4 i ew. 5 poziomu internetu. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.
Ktoś sobie robi polewkę z takich jak Ty. Dałeś się nabrać na brednie. Nie przejmuj się, wielu się dało na to nabrać, a niektórzy po dziś dzień szukają kolejnych poziomów sieci, by na koniec stanąć przed obliczem Wielkiego Reptila. Tongue

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

14.01.2015, 11:39
RE: Poziomy Ukrytej sieci |*.Humor.*|
to z tymi poziomami chyba w jakiejś fachowej gazecie typu newsweek abo wyborcza czytałem... Smile

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!!!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości