Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P...
25.06.2015, 14:26
RE: [dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P...
(23.06.2015 4:18)SharedAccount 2 napisał(a):  Krzysio, co masz na myśli?

Ja osobiście nie lubię włamań, kradzieży mienia prywatnego i reszty jumki. Jebanie państwa na VAT-cie, cle czy akcyzie mi nie przeszkadza. Zabijanie beneficjentów państwa i jego funkcjonariuszy również.

Z tego co mi wiadomo, to prowokowanie do drobnej jumki na ukrytych forach, jest robotą służb. Prowokatorzy mogą namawiać innych do drobnych przestępstw, ale podobno nie mogą namawiać do oglądania pedofilii. Stąd obecność na ukrytym forum działu dla pedonich jest znakiem, że forum to nie jest prowadzone przez służby. Obecność pedonich ma jeszcze jedną zaletę, pedoni to najsprytniejsza i najbardziej przebiegła rasa na świecie. Ścigani przez wszystkie służby tego globu, nadal pozostają nieuchwytni.

Na marginesie. Większość cynków które okazały się być prawdą, na temat przejęć przez policje różnych ukrytych forów czy marketów, pochodziła właśnie od pedofilów (głównie homo). Pedofile też świetnie identyfikują razwiedczikowych i policyjnych agentów. Czyżby byli bardziej lojalni wobec tych co ich tolerują, niż wobec tych co im płacą?

Jeśli się mylę co do tego, że służby w ramach prowokacji nie mogą założyć forum z działem dla pedonich, to niech mnie ktoś sprostuje. Ja nie mam tej wiedzy, powtarzam jedynie powszechnie znanego mema.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26.06.2015, 19:30
(25.06.2015 14:26)kr2y510 napisał(a):  
(23.06.2015 4:18)SharedAccount 2 napisał(a):  Krzysio, co masz na myśli?

Ja osobiście nie lubię włamań, kradzieży mienia prywatnego i reszty jumki. Jebanie państwa na VAT-cie, cle czy akcyzie mi nie przeszkadza. Zabijanie beneficjentów państwa i jego funkcjonariuszy również.

Z tego co mi wiadomo, to prowokowanie do drobnej jumki na ukrytych forach, jest robotą służb. Prowokatorzy mogą namawiać innych do drobnych przestępstw, ale podobno nie mogą namawiać do oglądania pedofilii. Stąd obecność na ukrytym forum działu dla pedonich jest znakiem, że forum to nie jest prowadzone przez służby. Obecność pedonich ma jeszcze jedną zaletę, pedoni to najsprytniejsza i najbardziej przebiegła rasa na świecie. Ścigani przez wszystkie służby tego globu, nadal pozostają nieuchwytni.

Na marginesie. Większość cynków które okazały się być prawdą, na temat przejęć przez policje różnych ukrytych forów czy marketów, pochodziła właśnie od pedofilów (głównie homo). Pedofile też świetnie identyfikują razwiedczikowych i policyjnych agentów. Czyżby byli bardziej lojalni wobec tych co ich tolerują, niż wobec tych co im płacą?

Jeśli się mylę co do tego, że służby w ramach prowokacji nie mogą założyć forum z działem dla pedonich, to niech mnie ktoś sprostuje. Ja nie mam tej wiedzy, powtarzam jedynie powszechnie znanego mema.

Takie zboczenie jest doskonałym materiałem do szantażu. Komu służy szantażowany pedofil? Jakie cele realizuje?
Założenie siatki na pedofilów, wyłapanie ich i nieujawnienie w celu ich eksploatacji przez nawet dziesięciolecia to łakomy kąsek dla "służb".
30.06.2015, 12:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2015 12:18 przez Madlock.)
Czytałem o prowokacjach z użyciem pedofilskich materiałów tworzonych komputerowo albo z podszywaniem się pod dziecko na komunikatorze tekstowym. Na pewno jest to bardziej akceptowalne i można się pochwalić w mediach czymś takim. O prowokacjach z prawdziwymi materiałami jakoś nie czytałem. Ciekawe czy chodzi o medialność czy o zakaz, i dlaczego taki zakaz by powstał.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24.08.2015, 1:39
Ciekawostka:
http://m6gg3ay5zuf335uf.onion/ MGP Polska - Polskie forum dla morderców, gwałcicieli i pedofilów (jednocześnie)
Ciekawe ilu mamy w Polsce takich osobników i czy oni korzystają z sieci Tor?
A może nasz słynny Mariusz Trynkiewicz ma w celi komputer i nadaje przez Tor?
[Obrazek: MGP_Polska_m6gg3ay5zuf335uf_onion.png]

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

29.08.2015, 3:00
(24.08.2015 1:39)kr2y510 napisał(a):  Ciekawe ilu mamy w Polsce takich osobników i czy oni korzystają z sieci Tor?
A może nasz słynny Mariusz Trynkiewicz ma w celi komputer i nadaje przez Tor?

Chyba mamy ich niewielu, albo mało wylewnych, bo aktywność jest zerowaSmile
16.09.2016, 17:52
Mój kolejny blog znajdziecie tutaj: http://zdziszek.net/
14.12.2016, 15:03
Działają:

- Cebulka: http://qd73mvvc7v7zewwl.onion/
- MorderPol: http://mj43hpsh6poc72yr.onion/
- blog DimensionX: http://54ogum7gwxhtgiya.onion/aktualnosci/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości