Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P...
22.06.2015, 23:57
Post: #39
RE: [dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P...
Nowe polskojęzyczne forum:
Reformator - bu3pl7fpkrucp7p3.onion

Jak zapewnia jego właściciel Kefir z Mlekowity: "forum będzie bez pedofilii ale o kradzieżach i innych takich można na nim będzie pisać, ponieważ to jest nieszkodliwe". No cóż dla każdego jest szkodliwe coś innego.

Regulamin forum Reformator:
Kefir z Mlekowity napisał(a):Forum Reformator powstało jako miejsce gdzie wszyscy użytkownicy mogą swobodnie wyrażać swoje opinie w sposób całkowicie anonimowy, bez cenzury która jest obecna w normalnym internecie.

Jako że na forum panuje nieskrępowana wolność w wyrażaniu swoich opinii, to jednak pewne zasady tutaj obowiązują są nimi:

1. Chcącemu nie dzieje się krzywda, jeśli wszedłeś na tutejsze forum i jesteś oburzony/urażony informacjami jakie tutaj są publikowane to jest to wyłącznie twoja sprawa ponieważ nikt nikogo nie zmusza do odwiedzania czy udzielania się na poniższym forum. Tak więc rejestracja jest wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Powyższą zasadę stosujemy również jeśli chodzi o wdrażanie wskazówek, tutorialii z forum w życiu prywatnym, tak więc osobiście ponosisz odpowiedzialność za wytworzenie na przykład gazu z tutorialu dostępnego w dziale chemia, ewentualne straty na zdrowiu będą wyłącznie konsekwencją ryzyka które sam podjąłeś i nikt nie będzie się nad twoją osobą użalał.

2. Wolność twoja kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innego człowieka, co oznacza w praktyce że nie tolerujemy tutaj Pedofilii ze względu na krzywdę wyrządzaną dzieciom które dotyka, oraz pospolitego chamstwa (nie mylić z krytyką) polegającego na wyzywaniu bez powodów forumowiczów.

Dla dociekliwych, owszem można na forum dostać bana za różne przewinienia najważniejsze z nich to:

- trollowanie
- spamowanie
- propagowanie pedofilii, ABSOLUTNY ZAKAZ !!!
- bezpodstawne obrażanie innych użytkowników
- odpowiadanie w sposób głupi/odpryskliwy na zadane pytania, bez udzielenia konkretnej odpowiedzi

Jednak katalog wykroczeń karanych banem jest otwarty i będzie na bieżąco rozbudowywany w oparciu o zdrowe i logiczne zasady akceptowane przez znakomitą większość ludzi, zgodne z powszechną etyką wyznawaną w naszej strefie kulturowej.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: [dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P... - kr2y510 - 22.06.2015 23:57
Nowe forum w TOR - mlot - 06.01.2014, 14:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości