Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P...
10.06.2013, 1:24
Post: #7
RE: Linki do ukrytych stron w TORze, Freenecie etc.
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA256

@pLT: aktualnie trwają prace w najlepsze ażeby forum uczynić jak najdoskonalszym następcą PBM'u. Gdzieś ekipa podziać się musi, ma także potrzebę wymieniać się informacjami, robić interesy. Społeczność wykreowana w sieci TOR chyba znacznie mocniej uznaje stwierdzenie "internet nie znosi próżni" Także zapraszamy ekipę na ToRepublic forum. http://nco5ranerted3nkt.onion/forum/
Za projektem nie stoi ktoś zdoxowany, niewiadoma osoba, czy kto inny lecz Mbank_konsultant którego na pewno znacie i pamiętacie chyba z jakim uporem i konsekwencją realizował projekt pralni z wykorzystaniem klienta Electrum jeszcze za czasów PBMu. Znajomość rozwiązań informatycznych oraz rozproszona architektura sieci czynią forum bezpiecznym następcą Polish Board&Market i dają gwarant że forum nie zniknie z niewiadomych przyczyn. Po więcej szczegółów zapraszamy na forum.
Forum jest przejrzyste, na bieżąco wdrażane są rozwiązania w zależności od potrzeb społeczności. Jest już system + służący docenianiu treści, tag hide dla ochrony i bezpieczeństwa informacji. Niebawem załączony będzie komplet Public Keyów z kopii którą posiadam do sprawdzania tożsamości, reaktywowania kontaktów i szyfrowania wiadomości gdyż nie wszyscy korzystali z serwerów kluczy.

Pozdrawiam, The Venom Inside.
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v1.4.12 (GNU/Linux)

iF4EAREIAAYFAlG1KosACgkQo9PKB2yUXt4BigD+PY/5HmIso16vgT71C0UZlNTC
VSq1rHi59defhAedlBIBAKlQ69UWTtnZafV90NzkaN1L8I/3494aRvzwN7NfbrOa
=am9T
-----END PGP SIGNATURE-----
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linki do ukrytych stron w TORze, Freenecie etc. - The Venom Inside - 10.06.2013 1:24
Nowe forum w TOR - mlot - 06.01.2014, 14:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości