Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P...
06.01.2014, 14:17
Nowe forum w TOR
Jest nowe PL forum w TOR: http://www.bgpzjjtqtqpbygmm.onion/forum/
Chyba jakiś świr je założył, ale może być ciekawe Smile Nazywa się "Światowstręt" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23.03.2014, 18:19
RE: [dyskusja] Polska Strefa w sieciach Tor, Freenet, I2P...
Wie ktoś co się dzieje z ToRepublic?
25.04.2014, 23:38
Widzę koledzy tutaj w temacie, więc zadałabym kilka pytań. Jeżeli chodzi o Tor to biegła nie jestem i chciałabym się trochę zorientować. Cośniecoś już przyswoiłam, ale teraz konkretnie interesuje mnie forum ToRepublic. Jest tam wiele ciekawych informacji i też wieloma mógłabym się podzielić. Pierwszą kwestią jest zdobycie zaproszenia - byłabym wdzięczna za pomoc. Drugą - czym jest klucz publiczny?
Z góry dzięki za pomoc Smile
25.05.2014, 2:15
(25.04.2014 23:38)wgz napisał(a):  Widzę koledzy tutaj w temacie, więc zadałabym kilka pytań. Jeżeli chodzi o Tor to biegła nie jestem i chciałabym się trochę zorientować. Cośniecoś już przyswoiłam, ale teraz konkretnie interesuje mnie forum ToRepublic. Jest tam wiele ciekawych informacji i też wieloma mógłabym się podzielić. Pierwszą kwestią jest zdobycie zaproszenia - byłabym wdzięczna za pomoc. Drugą - czym jest klucz publiczny?
Z góry dzięki za pomoc Smile

Powielam pytanie koleżanki ;p
30.05.2014, 14:17
Na forum, o którym mowa powinny być opisane zasady otrzymania zaproszenia. A o PGP czy GPG było na forum - wystarczy poszukać. W razie czego jest DuckDuckGo.

Możliwy kontakt: TorChat, Bitmessage - w sprawie ID napisz PW
18.06.2014, 0:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2014 0:58 przez kr2y510.)
Ostatnio odwiedziłem:
jh2ukziqseqdysvd.onion - Teczkohen - polski imageboard
[Obrazek: Teczko_Hen_censored.png]
zrzut ekranu ocenzurowałem z przyczyn obiektywnych Sad

oraz The Tor International Security Agency - ffntedto5vta6byb.onion
[Obrazek: The_Tor_International_Security_Agency_logo.png]
Na stronie są:
http://ffntedto5vta6byb.onion/question2answer/ - Q&A czyli pytania bez odpowiedzi i z odpowiedziami

http://ffntedto5vta6byb.onion/webcobra/ - narzędzie do sprawdzania poczty
[Obrazek: webcobra_header.png]

http://ffntedto5vta6byb.onion/openemail/ - baza danych kont pocztowych
[Obrazek: openemail_header.png]

http://ffntedto5vta6byb.onion/profile/ - profile (jak masz 18 lat skończonych możesz kliknąć)

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

18.09.2014, 18:14
Serdecznie zapraszam na moje nowe forum o skromnej nazwie "Victoria" - http://zdzichtfwlcpejle.onion/. Jestem dużym fanem kryptoanarchii, a TOR jest dla mnie cudownym wynalazkiem, który pozwala jej rozkwitać. Chciałbym, aby moje forum uzupełniało to Wasze, krótko mówiąc, umożliwiając głoszenie tzw. nielegalnych poglądów, przekazywanie tzw. nielegalnych informacji. Nauczony doświadczeniami Torowiska i PBM-u, tym razem zrezygnowałem z łączenia forum z platformą handlową. Po resztę szczegółów zapraszam pod wskazany adres. Wiadomości do mnie proszę przesyłać na e-maila, gdyż tutaj nie mogę zaglądać zbyt często.
06.01.2015, 0:35
Próbowałem wejść na ten Teczkohen i nie działało.

Tylko to mi pisze:
"This site has been suspended due to inactivity, resource abuse, or content. Contact TorVPS if you feel that there has been an error. "
22.06.2015, 23:57
Nowe polskojęzyczne forum:
Reformator - bu3pl7fpkrucp7p3.onion

Jak zapewnia jego właściciel Kefir z Mlekowity: "forum będzie bez pedofilii ale o kradzieżach i innych takich można na nim będzie pisać, ponieważ to jest nieszkodliwe". No cóż dla każdego jest szkodliwe coś innego.

Regulamin forum Reformator:
Kefir z Mlekowity napisał(a):Forum Reformator powstało jako miejsce gdzie wszyscy użytkownicy mogą swobodnie wyrażać swoje opinie w sposób całkowicie anonimowy, bez cenzury która jest obecna w normalnym internecie.

Jako że na forum panuje nieskrępowana wolność w wyrażaniu swoich opinii, to jednak pewne zasady tutaj obowiązują są nimi:

1. Chcącemu nie dzieje się krzywda, jeśli wszedłeś na tutejsze forum i jesteś oburzony/urażony informacjami jakie tutaj są publikowane to jest to wyłącznie twoja sprawa ponieważ nikt nikogo nie zmusza do odwiedzania czy udzielania się na poniższym forum. Tak więc rejestracja jest wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Powyższą zasadę stosujemy również jeśli chodzi o wdrażanie wskazówek, tutorialii z forum w życiu prywatnym, tak więc osobiście ponosisz odpowiedzialność za wytworzenie na przykład gazu z tutorialu dostępnego w dziale chemia, ewentualne straty na zdrowiu będą wyłącznie konsekwencją ryzyka które sam podjąłeś i nikt nie będzie się nad twoją osobą użalał.

2. Wolność twoja kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innego człowieka, co oznacza w praktyce że nie tolerujemy tutaj Pedofilii ze względu na krzywdę wyrządzaną dzieciom które dotyka, oraz pospolitego chamstwa (nie mylić z krytyką) polegającego na wyzywaniu bez powodów forumowiczów.

Dla dociekliwych, owszem można na forum dostać bana za różne przewinienia najważniejsze z nich to:

- trollowanie
- spamowanie
- propagowanie pedofilii, ABSOLUTNY ZAKAZ !!!
- bezpodstawne obrażanie innych użytkowników
- odpowiadanie w sposób głupi/odpryskliwy na zadane pytania, bez udzielenia konkretnej odpowiedzi

Jednak katalog wykroczeń karanych banem jest otwarty i będzie na bieżąco rozbudowywany w oparciu o zdrowe i logiczne zasady akceptowane przez znakomitą większość ludzi, zgodne z powszechną etyką wyznawaną w naszej strefie kulturowej.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

23.06.2015, 4:18
(22.06.2015 23:57)kr2y510 napisał(a):  No cóż dla każdego jest szkodliwe coś innego.
Krzysio, co masz na myśli?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości