Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PB&M umarło na śmierć?
05.06.2013, 0:41
Thumbs Down PB&M umarło na śmierć?
Wygląda na to, że PB&M, po torowisku, też zdechło. Na dobre. A już miałem tam konto zakładać...

Wisi coś takiego:

-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA1

Forum nieaktywne. Pliki i baza zdjete z serwera. Kopia u Zdzislawa dostepna na sprzedaz. Kontakt: zdzislaw.dyrma@safe-mail.net
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
(dalej klucz)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05.06.2013, 2:04
RE: PB&M umarło na śmierć?
Sprawdziłem i niestety to prawda. Sad
Też się zbierałem do napisania wniosku rejestracyjnego, po tym gdy działy techniczne zostały ukryte przed publiką.
Jak się sprawa nie wyjaśni w ciągu kilku dni, to napiszę do Z.D. maila z prośbą o komentarz.

Może śpioch Givirinop lub ktoś inny z anonimowej społeczności się obudzi i weźmie sprawy w swoje ręce. Bo na razie nie ma żadnego polskojęzycznego boardu.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

05.06.2013, 11:19
To się stało tak bez zapowiedzi? Jeśli tak, to prawdopodobnie jedyny komentarz jaki ZD chce przekazać jest w tym komunikacie o sprzedaży bazy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05.06.2013, 14:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.06.2013 14:12 przez tolep.)
Gdyby ZD był psem, to nie widzę powodu do zamykania forum - dlaczego zabijać honeypota?.

Gdyby ZD założył forum by zarobić kasę, to nie widzę powodu do zamykania forum. Zresztą forum się ostatnio rozwijało, były projekty takie jak płatne +. Jakiś koleś na niebezpieczniku pisze: "Zarobili z dotacji samego forum 23 BTC (moje szacunki wyciągnięte z chain boxa)" więc nawet gdyby wziąć pod uwagę kurs BTC sprzed roku, finansowo musiałby wyjść na plus.

Gdyby ZD został nagle zwinięty za przestępstwa, nie zdążyłby skasować forum z FH, zresztą po co miałby? Na idiotę nie wyglądał.

Nic kurwa z tego nie rozumiem.
05.06.2013, 23:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2013 14:51 przez Caleb.)
Pojawiła się aktualizacja z linkiem do bloga Zdzisława.

===
EDIT
===
Artykuły do poczytania:

Możliwy kontakt: TorChat, Bitmessage - w sprawie ID napisz PW
06.06.2013, 17:09
Ja jestem za tym, by polskojęzyczna społeczność zaczęła się przenosić powoli na sieć I2P. Tam jest lepsza infrastruktura darmowych serwisów, w tej sieci działają protokoły wymiany plików, a za niedługo będą w niej działać w pełni rozproszone sieci społecznościowe.
Natomiast sklepy z nielegalnymi używkami, drobna jumka, carderzy, sprzedawcy słupów, ciekawskie gimby i onaniści będący ekspertami w tematyce "gwałcenia dzieci psem", niech nadal ukrywają się w sieci Tor. Im rozbudowana infrastruktura nie jest do niczego potrzebna, więc się na inną sieć nie przeniosą.
Taką tendencję widać od jakiegoś czasu u Rosjan u których sieć I2P jest popularniejsza od sieci Tor.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

06.06.2013, 18:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2013 18:31 przez tolep.)
Ja jednak wolałbym coś w TORze.

Z prostego powodu: jest łatwiejszy (torbrowser, klik, klik, jazda, zaawansowane zabawki i tak są dla chętnych) i popularniejszy.

Profil forum dyskusyjnego:

fuck the system +
free speech +
victimless crimes (czyli handel dragami, broń, przemyt, anonimowość finansowa) +
pr0n (dyskusyjne, z punktu widzenia popularności: przyciągać userów vs. przyciągać jakich userów)

Istnieją w ogóle jakieś stabilne hostingi w TORze, które nadawałyby się do postawienia czegoś takiego? Bez żebrania o zaproszenia itd. i dające się opłacić w BTC albo wręcz darmowe?
06.06.2013, 18:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2013 18:58 przez kr2y510.)
Tak. FH i inne (jest wątek na forum o hostingach w anonimowych sieciach). Można uderzyć do kogoś kto ma hosting o zaproszenie.
Ja przypuszczam, że największym problemem jest opiekowanie się taką stroną. W odróżnieniu od normalnego netu takie strony są kilka razy bardziej narażone na spam, flood i na trolli. Z tego powodu rosyjskojęzyczne strony w sieci Tor, które kiedyś były otwarte, powoli zaczynają ograniczać swobodny dostęp.
Albo po prostu uderzyć do właściciela Torowiska o przekazanie forum lub jego odblokowanie.

07.06.2013, 2:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.06.2013 2:32 przez stary_pryk.)
wydaje mi się , ze znudziło mu sie juz prowadzenie forum po prostu sie wypalił i żeby zachować twarz wpadł na pomyśl sprzedaży forum. Nie sądzę żeby ktoś wyłożył tyle kasy w ratowanie jakiegoś forum.

P.S Witam na forum.
07.06.2013, 8:38
(06.06.2013 17:09)kr2y510 napisał(a):  Ja jestem za tym, by polskojęzyczna społeczność zaczęła się przenosić powoli na sieć I2P. Tam jest lepsza infrastruktura darmowych serwisów, w tej sieci działają protokoły wymiany plików, a za niedługo będą w niej działać w pełni rozproszone sieci społecznościowe.

Ja nie mam nic przeciwko. Wszystko jednak zależy od użytkowników. tolep wspomniał, że korzystanie z Tora jest łatwiejsze - wystarczy kilka kliknięć i już można cieszyć się animowością. Możliwe, że polska podziemna społeczność w sieci I2P byłaby mniej gimbusiarska.

Możliwy kontakt: TorChat, Bitmessage - w sprawie ID napisz PW
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości