Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowy ziom pyta o anonimowe waluty
08.05.2013, 12:37
nowy ziom pyta o anonimowe waluty
siemano!! jestem świeżakiem w tych sprawach ale bardzo leży mi pomysł z bitcoin i innymi anonimowymi walutami Smile Chce wejść w temat ale ostatnio jakieś wielkie zamieszanie było o bitcoin i straty użytkowników.Na forum polskim bct niekturzy piszą że teraz jest zły czas na inwestycje i strategie w bitcoin. napiszcie co myślicie? czy wchodzić teraz w bitcoin czy zaczekać aż się coś wyjaśni Sad Czy jest wogule coś innego niż btc w co warto wejść inna anonimowa i popularna waluta? bo chyba btc nie jest monopolistą. Z góry dzięki za przybliżenie tematu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08.05.2013, 21:48
RE: nowy ziom pyta o anonimowe waluty
Proponuję najpierw zapoznać się z zawartością forum, a zwłaszcza z wątkiem Kryptowlauty inne niż BTC.

(08.05.2013 12:37)jelonek napisał(a):  Chce wejść w temat ale ostatnio jakieś wielkie zamieszanie było o bitcoin i straty użytkowników.Na forum polskim bct niekturzy piszą że teraz jest zły czas na inwestycje i strategie w bitcoin. napiszcie co myślicie?

Nie wiem, czy "wchodzenie" w bitcoin jest dobrym rozwiązaniem. Akurat ostatnio kurs spada, więc "inwestowanie" nie jest dobrym pomysłem. Ja uważam jednak, że kryptowaluty powinny być używane jako substytut prawnego środka płatniczego a nie piramida finansowa. Oczywiście wszystko zależy od użytkowników i podmiotów, które w ten sposób kryptowaluty traktują.

Możliwy kontakt: TorChat, Bitmessage - w sprawie ID napisz PW
09.05.2013, 16:29
(08.05.2013 12:37)jelonek napisał(a):  Na forum polskim bct niekturzy piszą że teraz jest zły czas na inwestycje i strategie w bitcoin.
Ne wiem czy jest dobry czas czy zły, bo nie jestem jasnowidzem. Gdybym był jasnowidzem, to byłbym multimilionerem. Smile
A Bitcoin przestał już od dawna być tym czym miał być. Zamiast środka płatniczego, stał się "narzędziem do inwestowania". Być może zostanie wyeliminowany przez cyfrową walutę działającą na innej zasadzie, tak jak MySpace został wyeliminowany przez Fb.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

21.06.2013, 21:02
(08.05.2013 12:37)jelonek napisał(a):  Czy jest wogule coś innego niż btc w co warto wejść inna anonimowa i popularna waluta?

Nie ma. Są inne projekty, ale żaden z nich nie ma chyba nawet 5% popularności Bitcoina. A szkoda.
18.06.2014, 11:07
Bitcoin jest "bezpieczniejszy" od zwykłego przelewu/paypal itp? Po to się z niego korzysta, żeby nie można było być namierzonym, czy poprostu jest łatwiejszy bo wpsólna waluta i dlatego jest popularny w ToRze? Czy może to i to?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości