Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steganos LockNote szyfrowany notatnik pod Windę (GPL)
23.02.2011, 2:08
Information Steganos LockNote szyfrowany notatnik pod Windę (GPL)
Pisałem jakiś czas temu, o tym małym zgrabnym programie, na starym forum.

kr2y510 na starym forum napisał(a):Fajny sposób na przenoszenie zaszyfrowanych haseł, seriali, tekstów itd. w jednym pliku wraz z niewielkim programem. Normalnie zawsze trzeba mieć osobno program do szyfrowania, jakiś program do otwierania tego i plik z zaszyfrowanymi danymi. A tu jest wszystko w jednym, czyli lekki (<300kB) program, typu szyfrowany notatnik, nie wymagający instalacji (tzw. "green"), który dokleja do siebie zaszyfrowaną treść. Czyli zabieramy na pendriva plik np. moje.exe, klikamy a potem wpisujemy hasło i edytujemy lub kopiujemy fragment do schowka. Można zapisywać zmiany.

Kilka dni temu producent umieścił wersję 1.0.5 wraz z źródłami na SourceForge.

Producent:
Steganos GmbH
Strona projektu na SourceForge:
http://sourceforge.net/projects/locknote/
Strona domowa projektu:
https://www.steganos.com/us/products/for.../overview/

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23.02.2011, 12:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2011 12:31 przez aluzci20.)
RE: Steganos LockNote szyfrowany notatnik pod Windę (GPL)
Bardzo fajny programik Smile Do tej pory używałem zaszyfrowanego .odt, teraz się przerzucę na LockNote do prostych tekstów.
Wadą jest to, że nie można się nim bezpiecznie wymieniać (exe).

Ideologically, of course, I should just call myself anarchist. But I don't hate rich people.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości