Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekonspiracja policyjnych wtyk
30.01.2011, 10:54
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk
(14.01.2011 15:48)Piter1489 napisał(a):  Jestem ciekawy jak bardzo przecwelona jest np. Federacja Anarchistyczna, tam musi być pełno kapusiów, prowokatorów i różnego rodzaju agentów wpływu, bo to dosyć duża siła, potencjalnie niebezpieczna, zresztą to widać gołym okiem. Widzieliście flagi anarchistów na marszu przeciwko narodowcom 11 listopada? Ja rozumiem, że oni nie lubią narodowców, ale tak się ładnie dać naszczuć przez Gazetę Wyborczą... agenci muszą tam prężnie działać.

Podobna sprawa z partiami typu UPR, WiP czy inne partie prawe (różne narodowe) i skrajnie lewe , to są legalne partie polityczne, których trzeba dopilnować, żeby nigdy się do Sejmu nie dostały. Szczególnie niebezpieczne są właśnie UPR i WiP, bo z partii z poza mejnstrimu mają najwięcej fanów, też musi się tam roić od mend, które współpracują czy robią innego rodzaju burdel.

Federacja Anarchistyczna to banda dziadów, trudno powiedzieć skąd tyle osób chodzi na ich uliczne spędy. Jednak analizując ich ruch i posunięcia widać że z doktryną anarchistyczną nie mają wiele wspólnego. To coś jak mówić że Olisadebe czy Gereiro jest Polakiem. Przede wszystkim widać 1) silne demokratyczne zapędy w centrum 2) wyraźną lewicowość (zbliżoną do postkomuny). Wydarzenia w Grecji sugerują, na bardzo silny wpływ cywilnych służb specjalnych na tzw. spektakularne akcje, które wymagają środków finansowych, wiedzy i bardzo dobrej organizacji.

UPR, WiP, niektóre osoby twierdzą (tych którzy pracowali z JKM) że współpracował on z SB, ile w tym prawdy nie wiem.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 14.01.2011, 12:16
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - 783G8 - 30.01.2011 10:54
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 17.01.2011, 15:55
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 17.01.2011, 17:34
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 21.01.2011, 4:49
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - 783G8 - 30.01.2011, 9:51

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości