Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekonspiracja policyjnych wtyk
14.01.2011, 15:48
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk
Ja się do razu przyznam, ze rewolucjonista by był ze mnie raczej marny, nie nadaję się do tego, więc nie ma sensu, żebym się jakoś specjalnie ukrywał.
Oczywiście Facebooka, NK ani niczego takiego nie mam, człowiek wrogi systemowi po prostu nie powinien podawać zbyt dużo danych o sobie "na talerzu", to tak nawet dla samej zasady Smile (a w ogóle uważam portale społecznościowe za głupotę Wink ).

Jestem ciekawy jak bardzo przecwelona jest np. Federacja Anarchistyczna, tam musi być pełno kapusiów, prowokatorów i różnego rodzaju agentów wpływu, bo to dosyć duża siła, potencjalnie niebezpieczna, zresztą to widać gołym okiem. Widzieliście flagi anarchistów na marszu przeciwko narodowcom 11 listopada? Ja rozumiem, że oni nie lubią narodowców, ale tak się ładnie dać naszczuć przez Gazetę Wyborczą... agenci muszą tam prężnie działać.
Podobna sprawa z partiami typu UPR, WiP czy inne partie prawe (różne narodowe) i skrajnie lewe , to są legalne partie polityczne, których trzeba dopilnować, żeby nigdy się do Sejmu nie dostały. Szczególnie niebezpieczne są właśnie UPR i WiP, bo z partii z poza mejnstrimu mają najwięcej fanów, też musi się tam roić od mend, które współpracują czy robią innego rodzaju burdel.

Libertarianie to są po prostu za małe kazie, żeby robić jakieś poważniejsze akcje i pewnie tylko monitorują, najwyżej wpadnie jakiś prowokator, oczywiście od czasu do czasu zdarza się coś takiego jak sprawa z Jackiem, takie zastraszanie w stylu "nie czujcie się zbyt pewnie i za dużo nie kombinujcie, bo my patrzymy i będziecie w czarnej dupie jeśli tylko kiwniemy palcem" (a libertarianina naprawdę łatwo w coś umoczyć!).

A tak przy okazji, może jestem przewrażliwiony, ale ostatnio widzę, że pojęcie "libertarianizm" robi się dziwnie rozmemłane, Sutowski pisze o Palikocie, że przyciągnie "libertariańską" część PO, gdzieś tam ktoś inny znów używa tego słowa w dziwnym kontekście, wcześniej były różne Teluki (ale się na szczęście odciął)...

"Dupa, dupa, dupa" - Paulo Coelho
Też już mam blogaska o pierdołach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 14.01.2011, 12:16
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Piter1489 - 14.01.2011 15:48
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - 783G8 - 30.01.2011, 10:54
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 17.01.2011, 15:55
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 17.01.2011, 17:34
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk - Premislaus - 21.01.2011, 4:49