Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekonspiracja policyjnych wtyk
14.01.2011, 16:58
RE: Dekonspiracja policyjnych wtyk
Może pismaki poznały dopiero to słowo i próbują go używać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15.01.2011, 5:00
(14.01.2011 0:51)kr2y510 napisał(a):  Dlatego przy każdej okazji staram się informować każdego o zagrożeniu, ryzyku i konsekwencjach. Ja nie chcę narażać innych na przecwelenie do współpracy, bo to skazanie kogoś na życie w hańbie do dni ostatnich.

Moim zdaniem przeceniasz to forum oraz ludzi tu piszących. Mówiąc brutalnie, nikt tu nie jest niebezpieczny dla systemu, nawet potencjalnie. A nie, przepraszam, jeden wyjątek : towarzycho dawnego OF z ich psychopatycznym i faktycznie jakoś tam skutecznym i mogącym namieszać szefem - który chyba szczerze dał sobie spokój i przeszedł na emeryturę Smile Odkąd OF przeszło do historii nie bardzo wierzę, że poza standardowym szpiclowaniem lub szpiclem wetkniętym tu już dawno (tak kontrolnie) forum to leżało jakoś szczególnie w centrum zainteresowania służb wszelakich Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17.01.2011, 14:59
Kolejne informacje z GB http://www.pl.indymedia.org/pl/2011/01/52931.shtml
17.01.2011, 15:55
(17.01.2011 14:59)Trigger Happy napisał(a):  Kolejne informacje z GB http://www.pl.indymedia.org/pl/2011/01/52931.shtml

Hmm jest to nauczka na przyszłość. Trzeba wszelkich rozłamowców traktować jak agentów. I w ogóle każdego. Jeżeli ktoś planuje jakąś akcję bezpośrednią, to niech to robi indywidualnie, nikogo nie wtajemniczając. Potęga ludzkiego umysłu jest wielka, samemu można zebrać informacje i zaplanować.

Ciekawe czy tych agentów spotka coś przykrego?
17.01.2011, 16:59
Ja cały czas uważam, że te ruchy "alterglobalistyczno-ekologiczne" są inspirowane w wielu przypadkach przez służby, by kontrolować niezadowolenie i kierunkować go na jakieś głupie tory. Jak niezadowolenie i kontestacja są skierowane na takie bzdety, to nie znajdzie się tam żaden Cromwell, nie zorganizuje motłochu, nie poprowadzi go do boju i nie rozpierdoli systemu. Bo potencjalny Cromwell gardzi kretyńskimi ideami i go w takim ruchu nie ma.
W Polsce w latach 90' większość inicjatorów takich ruchów capiła tajniackim gównem.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

17.01.2011, 17:34
(17.01.2011 16:59)kr2y510 napisał(a):  Ja cały czas uważam, że te ruchy "alterglobalistyczno-ekologiczne" są inspirowane w wielu przypadkach przez służby, by kontrolować niezadowolenie i kierunkować go na jakieś głupie tory. Jak niezadowolenie i kontestacja są skierowane na takie bzdety, to nie znajdzie się tam żaden Cromwell, nie zorganizuje motłochu, nie poprowadzi go do boju i nie rozpierdoli systemu. Bo potencjalny Cromwell gardzi kretyńskimi ideami i go w takim ruchu nie ma.
W Polsce w latach 90' większość inicjatorów takich ruchów capiła tajniackim gównem.

A to prawda, kila lat temu czytałem gdzieś w necie czy punkowym zinie, że esbecja w latach 80 znajdowała różne tematy zastępcze dla młodzieży. Walki pseudokibiców, skinów z punkami, niekarane demonstracje ekologiczne, etc. to wszystko zaczęło się pod koniec lat 80. O ile mnie pamięć nie myli, to bezpieka inicjowała ruchy ekologiczne, bo jej się wydały bardzo wygodne.

Ponoć Greenpeace ma jakieś powiązania z ruską bezpieką. Wyrośli na protestach przeciw amerykańskim i francuskim programom atomowym. Jakoś nie protestowali przeciw radzieckim.
17.01.2011, 21:55
[Obrazek: 471996.jpg]
Lyn Watson.
Brytyjskie mendy się przynajmniej starają robić stosowne miny do swojej gry. Smile

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

20.01.2011, 22:06
http://www.pl.indymedia.org/pl/2011/01/52956.shtml

Cytat:Zidentyfikowano kolejnego z nieustalonej jeszcze liczby funkcjonariuszy brytyjskiej policji skierowanych w ciągu ostatnich kilkunastu lat do infiltracji brytyjskich ruchów ekologicznych i anarchistycznych. To Jim Boyling, znany w czasie gdy rozpracowywał inicjatywę Reclaim the Streets, jako "Jim Sutton".

+ kolejni

http://www.indymedia.org.uk/en/2011/01/472408.html

PS. Wyczyściłem trochę wątek
21.01.2011, 3:57
(17.01.2011 21:55)kr2y510 napisał(a):  Brytyjskie mendy się przynajmniej starają robić stosowne miny do swojej gry. Smile

Ciekawe co by nawiedzone lewaki zrobiły, gdyby ktoś im dał pewny cynk, że taka i taka to agentka. Ciekawa co wy libertarianie byście zrobili. Najbardziej jednak zastanawiam się co sam bym zrobił...
21.01.2011, 4:20
jakby była ruda to bym wiedział co robić hehe

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!!!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości