Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozostać anonimowym przy korzystaniu z allegro
13.07.2016, 20:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2016 20:51 przez NTR23.)
Jak pozostać anonimowym przy korzystaniu z allegro
Powiedzmy żę chciałbym sobie dorobić trochę grosza w uczciwy sposób na allegro, sprzedając bez zarejestrowanej DG towar, i pozostać anonimowym jakby ktoś się do mnie przyczepił. Jakie najlepsze jest połączenie w tej sytuacji, czy sam VPN wystarczy czy trzeba koniecznie korzystać z Tora?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17.07.2016, 12:02
RE: Jak pozostać anonimowym przy korzystaniu z allegro
Sam VPN może nie wystarczyć, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków adresy wejściowe i wyjściowe VPN są z tej samej puli adresowej. Lepszym rozwiązaniem jest kaskada dwóch VPN, lub VPN + proxy. Tora bym nie używał, bo fakt łączenia się z siecią Tor może wzbudzić podejrzenia, a na dodatek wiele stron sprawdza fakt korzystania z sieci Tor.

Najlepszym rozwiązaniem jest używanie sieci innego kraju, np. jak się mieszka przy granicy z Niemcami, Czechami, czy Słowacją. Wtedy sobie powinni odpuścić. Można też używać sieci anonimowo, korzystając z dostępu od operatorów GSM (LTE) z anteną kierunkową. Po stycznia 2017r. może być to trudniejsze, ale nie niemożliwe.

TorChat: kjwyvwi3ac3wduxj | I2P-Messenger: haglaaxk3jfqp33mfpkhjjamkndvv5bufuw37w445ejhljyjdaka.b32.i2p
I2P Bote: Baiibi~iBvX5p3yOQ1WrZ4C1ryu-MbPsgPvpwLeeYivGswAT~ib0-33pVfOUsQ7nV5pYUcYDl93n5ic4CUWkYh-6Lie5jA1svc35~VJq7itTfRaGIo9nuJlFIElwip7P9HPbNb3feGwwGAkFQR~EnDU2EHIf7heAzV-zmgD3SRJmx1

17.07.2016, 15:05
I jeszcze kwestia płatności tylko przy odbiorze pozostaje, chociaż kurierzy czy poczta te zebrane pieniądze też na jakieś konto muszą później przesłać.
04.08.2016, 13:53
Co do kwestii anonimowości to moje połączenie będzie wygladało nastepująco. Antena kierunkowa wycelowana w najdalszy nadajnik GSM, modem USB podłączony do routera z zainstalowanym openWRT . Jeśli chodzi o VPN to zależy mi abym miał IP Polskie na wyjściu, czyli mam rozumieć żę 1 VPN to z jakiegoś egzotycznego kraju a 2 VPN u dostawcy z Polski ? Zależy mi na tym by połączenie bylo w miare stabilne i nie muliło tak jak w przypadku Tora. Co do przyjmowania wpłat na konto to nie ma tu problemu i również z wysylaniem listów, są placówki pocztowe ktore nie mają jeszcze monitoringu.
16.10.2016, 0:14
A wie się ktoś może, jak anonimowo kupować na Allegro? Przekaz pocztowy jest bardzo niepraktyczny i powolny.
17.10.2016, 12:04
https://inpay.pl/rachunki/ można opłacać zakup na allegro bitcoinami Wink
18.10.2016, 17:59
Do tego dochodzi jeszcze wysyłka towaru na dropa, inpost lub paczkomat.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18.10.2016, 22:06
(18.10.2016 17:59)SharedAccount napisał(a):  Do tego dochodzi jeszcze wysyłka towaru na dropa, inpost lub paczkomat.
Możesz wyjaśnić, co to znaczy? I paczkomat to nie inpost?

Podania jakich danych wymagają te trzy metody?
21.10.2016, 7:08
Drop czyli np słup (osoba która odbierze paczkę) a inpost oferuje opcję wysyłki nie tylko na paczkomat ale również inne, najlepiej jakbyś jeszcze łączył się przez tora Wink

Takie środki to tylko w przypadku chęci zachowania sporej anonimowości, normalnie raczej nieprzydatne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10.11.2016, 7:45
>przy korzystaniu
A przy zakładniu konta?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: