Kryptoanarchizm
Czyzby Czwarta Rzesza -- i komputerowy HOLOCAUST? - Wersja do druku

+- Kryptoanarchizm (http://kryptoanarchizm.libertarianizm.net)
+-- Dział: Roztomaitości (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Dział: Mity, bzdury, głupoty oraz szachy dla debili (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Czyzby Czwarta Rzesza -- i komputerowy HOLOCAUST? (/showthread.php?tid=3874)

Czyzby Czwarta Rzesza -- i komputerowy HOLOCAUST? - Adonai - 07.11.2016 0:22

[/size]WITAM

Ktoś TUTAJ napisał ,że nie ma głupich pytań -- chociaż moje,może właśnie takie się wydaćWink
Nawet nie bardzo wiem jak zacząć, jednocześnie bardzo proszę by komentarze typu"gimbaza","debil" ,"schiza" ---ODPUŚCIE !!!
Rejestrując się na tym forum ,oraz decydując by opisac sytuację wierze po prostu w sporą wiedze użytkowników i tym samym mogę dodac ,że ludzie z reala --czyli "kujony" po informatyce,wszelkie tzw.mądrale nawet nie wiedzą o czym mówię --
(dodam że wcześniej (jeszcze przed rejestracją tutaj ) przyjemnością było czytanie wątków, pytań-oraz naprawdę profesjonalnych odpowiedzi )
Stąd decyzja by napisac i wiara ,że to forum jest bardziej profesjonalne od tych wszystkich profesorów, studentów i innych pseudoProfesjonalistów.

Przechodząc do meritum , PODKREŚLAM że każde słowo które napiszę jest prawdą , nie mam schizofreni, żadnych urojeń,nie piszę z nudów,oraz nie oczekuję krytyki, ITD - pragnę WRĘCZ do bólu poznać PRAWDĘ.

Początkiem PROBLEMU był wirus komputerowy – następnie zhakowany ZOSTAŁ TV ,telefony , i JESLI można tak to określic to również prąd (w sensie takim że było dziwne światło-bardzo rażące,kierując żarówkę z lampki nocnej na lustro bądz szybe - wyrażne były cztery cienkie prostopadłe wiązki "laserowe"?
Żyrandole z wyposażeniem na 3 żarówki -zawsze się przepalały i działac mogła tylko jedna zarówka.
Odnośnie prądu, TO po odejściu od komputera i w chwili włączania światła ,NP. kontakt „kopał”, żarówki się przepalały i/lub wywalało korki.
Nie bardzo wiem jak to działało ,ale chyba na zasadzie wiązki laserowej z komputera aktywującej w jakiś sposób SZKODLIWE DZIAŁĄNIE prądu i najprawdopodobniej tworzenie w ten sposób promieniowania magnetycznego,jonizującego.
Cała zimę nie było potrzeby włączania ogrzewania-tak było W DOMU ciepło( CZYLI :???promieniowanie elektromagnetyczne ???).

Z dodatkowych atrakcji to --"twarze wszedzie twarze" --w każdym przedmiocie, lub na szybach, z cieni rzucanych na firany,ścianę - LUB odbicia na powierzchniach typu czajnik ,garnek , --- kwiatów,po prostu wszędzie ! Dochodząc bliżej do przedmiotu ,lub usuwając przyczynę rzucającą cień - była świadomośc ze to złudzenie optyczne.
To działa na zasadzie że wszyskie rzeczy ,przedmioty, chmury,drzewa wszystko układa się w twarze.- Tak wiem że jest taka choroba ( pareidoliA) ale raczej mało prawdopodobne by wszyscy domownicy nagle na nią zachorowali??

Do kompletu "atrakcji " doszły naprawdę uciążliwe BÓLE krzyża -- cała dolna częśc pleców jeden wielki ból , ponadto gorszy wzrok, słuch, dziwne uczucie w uchu.
Powiedzmy że z osoby pedantycznej powstaje nagle bałaganiarz,lub nagle nie ma SIĘ zupełnie ochoty na żadne towarzyskie spotkania,ogólnie przestaje zależec na czymkolwiek.
Problemy z wagą,jedzenie kompulsywne
TOTALNA Kompletna niechęć do czegokolwiek,
W oku przy odpowiednim zmrużeniu --- cos jakby hologram jakiegoś smoka, czy gryfa, jak DNA .

Zdaję sobie sprawę że To wszystko jest jak sience fiscion ,a mówienie o tym komukolwiek — diagnoza paranoja,mania prześladowcza itd.
I może w tym właśnie jest METODA (tzw. przestępstwo doskonałe) — nikt nie uwierzy więc można eksperymentowac, sprzedawac , badac itd.

Naprawdę nie wiem o co chodzi z tym wszystkim?
Śledztwo na własną rękę nic konkretnego mi nie przyniosło -- jakieś strzęp[y informacji --byc może błędnych , powiązanie z
"Split DNA - Babylon Networko2 - Mitlink"
"forum.ocullus.com"
"BlankBanshee bandcamp"
"Goabase.net"
"PrivacyRepublic"
"SapioLife"
"KRESH" - coś w 3D
" Era hi ca" - np. sprzedaż okularów p/słonecznych -- to jak u nas sprzedaż dopalaczy jako środków piorących
( Tedised, Ansive , cessedi )

Było jeszcze Deviantar -- ale zupełnie nie wiem o co tam chodzi

Świadomośc że mam w domu "Big Brothera" owszem przeszkadzała, ale jednocześnie było oczywiste że wymiana komputera nic nie załatwi ,ponieważ niejako cały dom zhakowany.

Dopiero jak dotarło ,że to nie tyle chodzi o przejęcie konta bankowego, czy udostępnianie online naszego życia , a już o zdrowie?życie? --wtedy była szybka reakcja .
W tym dniu z komputera zrobiono sobie serwer do real gry,(o ile nie była to tzw.ściema taktyczna) , cały monitor sie zmienił, on się wręcz jarzył --oczy bolały niesamowicie ,okulary przeciwsłoneczne nic nie dawały , paląc papierosy przy laptopie -dym jakby syczał.
Z myszki SZŁY non stop impulsy DO PALCÓW rąk -- i tu ciekawostka,zdając sobie sprawę że to jest dziwne, szkodliwe , to zamiast wyłączyć komputer i odejśc nastąpiło jakby "magiczne " przygwożdżenie do niego.
Zostały udostepnione takie strony,że chyba tylko najwięksi hakerzy bywali na takich,-- to wręcz nie sposób było odejśc.

Pewna sprawa osobista zadecydowała o wyłączeniu sprzętu i opuszczeniu mieszkania , wtedy nagle wszystko dotarło :
--real gra na "moim serwerze" --i szybka decyzja po powrocie do domu o wyłaczeniu pradu, pozbyciu się laptopa,telefonów itd.

Na ten moment niby pozornie jest ok, ale coś dziwnego mam nadal w oku, twarze widzę nadal , "bardzo realne sny" -- jest tego jeszcze sporo,... ale pewnie i tak wszyscy sklasyfikowalicie mnie jako "schizofrenia paranoidalna"

Bardzo proszę napisac jeśli ktoś wie o co chodzi w tym wszystkim .
Jak usunąc to "gówno " z oczu?
Jak sprawdzic czy nadal "coś " jest w domu?

Pozdrawiam

RE: Czyzby Czwarta Rzesza -- i komputerowy HOLOCAUST? - GAZDA - 07.11.2016 21:11

pływałeś może w wiśle jak było zimno? Smile

RE: Czyzby Czwarta Rzesza -- i komputerowy HOLOCAUST? - SharedAccount - 08.11.2016 14:10

Prawdopodobnie padłeś ofiarą tych samych ludzi co słynny twórca botnetu Virut - Piotr Niżyński aka adx, polecam lekturę bloga www.bandycituska.com.

RE: Czyzby Czwarta Rzesza -- i komputerowy HOLOCAUST? - SharedAccount - 12.11.2016 19:57

A mnie przeraża w tym wszystkim Smok.

Ale nie. Smok-Pan. Bo jeśli ktoś mówi tylko "smok" to jest gnojem i kurwo-stonogą. Ale "smok-pan" to ok.

Smok-pan to istota z Jazona i gwiezdnego patrolu. Krzysiu Kryzyskie ze Śląska ratuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111

RE: Czyzby Czwarta Rzesza -- i komputerowy HOLOCAUST? - kr2y510 - 19.11.2016 18:48

Ja bym zaczął od pełnych badań krwi i tomografii łba. Albo brakuje jakiejś substancji w krwiobiegu, albo jest jakiś nadmiar. A jak nie to jest coś nie tak z łbem. Jak to nie pomoże, to należy zacząć od dobrego lekarza, a najlepiej dwóch.