Kryptoanarchizm
AdvOR jak używać. - Wersja do druku

+- Kryptoanarchizm (http://kryptoanarchizm.libertarianizm.net)
+-- Dział: Kryptoanarchizm (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Dla Początkujących (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: AdvOR jak używać. (/showthread.php?tid=3733)AdvOR jak używać. - BitRumor - 05.05.2015 18:32

Witam wszysztkich.
Pytanie jak w temacie, jak używać. Ściągnołem "AdvOR-0.3.0.20" i rozpakowałem. Musze to wrzucić do folderu instalacyjnego innej przeglądarki, TOR czy Firefox ?


RE: AdvOR jak używać. - kr2y510 - 05.05.2015 20:45

Adavanced OR nie ma żadnych ograniczeń co do lokalizacji własnej i przeglądarki. Możesz go rozpakować w dowolnym miejscu, najlepiej tam gdzie instalujesz inne programy które używasz. Gdy rozpakujesz archiwum AdvOR-0.3.0.20.zip w miejscu którym chcesz go używać, wejdź do podkatalogu AdvOR\Help\ i zapoznaj się z instrukcją, która jest po angielsku. Dalej postępuj zgodnie z tą instrukcją.

Możesz postąpić też inaczej. Instalujesz gdzie chcesz i torujesz co chcesz, gdziekolwiek to jest zainstalowane.
Musisz pamiętać tylko o jednej rzeczy, o ustawieniach proxy. Zarówno w Advanced OR jak i w programie który torujesz (Firefox, PaleMoon, Thunderbird, Fossamail...), proxy muszą być ustawione na tym samym porcie. W programie "torowanym" należy wybrać typ proxy Socks v5. Jeśli nie ma takiej opcji, by uniknąć wycieków DNS, musisz "torować" program przez opcję Intercept, czyli odpalenie programu w sandboxie Advanced OR-a. Funkcja Intercept jest opisana w ..\AdvOR\Help\.

Jakby coś nie tak, to pytaj dalej.